MENU

Vše začalo kdysi u nás na zahradě. Jako malá jsem ráda pomáhala prarodičům se sběrem ovoce a jeho následným zpracováním. U nás na stole nikdy nesměla chybět domácí ovocná šťáva nebo džem. Moje vzpomínky na dětství chutnají po černém rybízu a angreštu.

Léta ubíhala a já dále sbírala gastronomické zkušenosti všude po světě – Evropě, Blízkém Východě, Karibiku, Indonésii, Africe. Své smysly jsem těšila nejen na lokálních tržištích, ale i ve vyhlášených michelinských restauracích. Na co jsem ale nezapomněla, je chuť a vůně poctivé domácí marmelády.
Po několika letech strávených v Německu si mě má domovina nakonec zavolala zpátky. A v mé hlavě se zrodil plán. Co mi totiž v Čechách chybělo, byly marmelády, jak jsem si je pamatovala z dětství. Sladké, vonící létem a lesem, z perfektně zralého ovoce.

Možná jsem moc náročná, ale dobrému jídlu zkrátka rozumím. z cest si vozím pravou vanilku, ceylonskou skořici, africkou kávu nebo japonský čaj. Baví mě kombinovat, vymýšlet nové, často netradiční chutě. Výroba marmelád je pro nás poctivé řemeslo, nikoliv tovární proces. Pod rukama nám projde každá jednotlivá sklenička.
Hana Šindlerová

Kategorie

Marmelády s příběhem
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při nákupu nad 1 750 Kč

Kamenná prodejna

Kamenná prodejna

Stabilní zázemí

Bezpečná platba

Bezpečná platba

Platba s GoPay

Dárky

Dárky

Obdržíte dárek